🏷 #اختصاصی_جنبش

📸 ydac.ir/qd9lx

 

🔰 پس از صدور فرمان ممنوعیت واردات لوازم خانگی برای حمایت از تولید داخلی، اخیراً گرانی‌هایی در بازار این لوازم مشاهده شده است که حمله به استراتژی کشور می‌باشد و باید آن را به‌طور جدی شناخت.

 

🔺 سان‌ تزو می‌گوید: «برای حمله به دشمن، به خود او حمله نکن بلکه به استراتژی‌اش حمله کن!» در هر جنگی، تاکتیک‌ها و استراتژی‌هایی برای غلبه به دشمن وجود دارد، یکی از این تاکتیک‌ها گماردن جاسوس یا نفوذی در دل نیروهای دشمن است تا با دو سه روش عمده مانع عمل موفق نیروهای دشمن شود:

 

🔸 اول، ارسال اطلاعات از مقر دشمن. دوم، تغییر در اولویت‌های عملیاتی دشمن و سوم، دادن اطلاعات غلط به دشمن برای اشتباه محاسباتی‌اش. در واقع مورد دوم و سوم‌‌ حمله به استراتژی دشمن تلقی می‌شود زیرا با تغییر اولویت و دادن اطلاعات غلط، ضد استراتژی صورت می‌گیرد.

 

🔹 متعاقباً در شرایط جنگی کسانی که در زمین دشمن بازی کنند، خیانت کنند، جاسوس باشند یا نیروهای خودی را از مسیر اصلی منحرف کنند در دادگاه‌های صحرایی و نظامی محاکمه خواهند شد و سایر دادگاه‌ها اعتبار محاکمه نخواهند داشت.

 

⚫️ فرمانده جنگ‌ زمانی که تصمیماتی اخذ‌ می‌کند، ابتدا براساس اینکه دشمن چطور فکر می‌کند و دشمن درمورد ما چطور فکر می‌کند، به برآورد میدانی و رصد اطلاعاتی دشمن می‌پردازد، سپس استراتژی‌ای برای آن تببین می‌کند که عدم‌ تبعیت از آن تمرد محسوب شده و دادگاه نظامی باید تولیت بررسی به این موارد را دست بگیرد.

 

🔺 حال این موارد را در #جنگ_ارزی درنظر بگیرید و در کنار این سخنان فرمانده کل قوا قرار دهید:

 

▪️«ما در گیر جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم -۱۳۹۰.»

▪️«اتاق جنگ‌‌ علیه جمهوری اسلامی در #وزارت_خزانه‌داری_آمریکا است -۱۳۹۷.»

 

🔺 یعنی دشمن اسلحه‌اش دلار، نیروهای ستادی‌اش کارمندان خزانه‌داری آمریکا، ماهواره های جاسوسی‌اش #FATF، نیروهای ویژه.اش اخلالگران بازار علی‌الخصوص ارز و طلا، دکترین و استراتژی‌اش علم اقتصاد و البته ستون پنجم دشمن کسانی‌اند که القا کنند جنگی در کار نیست و نیروهای صف و ستاد ما را از دشمن منحرف کند تا دشمن با خیال راحت آفند کند و خاکریزها را یک به یک فتح کند، بدون هیچ مقاومتی!

 

پ. ن : برای روشن‌ شدن اینکه رصد اطلاعاتی دشمن به خوبی صورت گرفته که فرماندهی کل شرایط و زمین اقتصادی را میدان نبرد معرفی کردند، رجوع شود به:

 

🔻 کتاب جنگ‌های ارزی

📎 library.currency-war.ir/?p=125

 

🔻 کتاب هنر تحریم‌ها

📎 library.currency-war.ir/?p=336

 

🔻 کتاب جنگ‌های ایران که فصل ششم آن جنگ ریال است:

📎 library.currency-war.ir/?p=312

 

🔻 سخنرانی #جیمز_ریکاردز در اندیشکده کارنگی در مورد ایران

📎 www.aparat.com/v/vpZPO

 

🔻 جک لو، وزیر وقت خزانه‌داری آمریکا: با اقدامات ما ارزش ریال ایران سقوط کرده است‏!‏

📎 www.aparat.com/v/Q1PIm

 

✍️ محمد وارسته

 

➖➖➖➖➖➖➖➖➖

✊جنبش مقاومت در جنگ ارزی

📱@currency_war