فریب اوباما

مستند فریب اوباما

مستند فریب اوباما در دولت اول اوباما ساخته شد و به کنکاش عمق نفوذ الیگارشی بانکی-پولی در ساختار قدرت ملی ایالات متحده می‌پردازد. این مستند به خوبی نشان می‌دهد که تصمیمات استراتژیک دولت آمریکا نه توسط رؤسای جمهور این کشور بلکه توسط مافیای مخوف قدرت مالی و اندیشکده‌ای، در پشت صحنه نمایش سیاسی گرفته می‌شود.

 فریب اوباما دو بال الیگارشی لیبرال را جریان فکری اندیشکده‌ای که شامل افرادی از قبیل برژینسکی و کسینجر می‌شود و جریان بانکی که شامل فدرال رزرو و افرادی مانند وزیر خزانه‌داری است معرفی می‌کند.

سازنده این مستند الکس جونز است و در این مستند به بیان برخی مطالب پیرامون نظم نوین جهانی، گروه بیلدربرگ، بانک‌های وال استریت و… پرداخته می‌شود.

برخی از مهم‌ترین ادعاهای مطرح شده در این مستند از این قرار است:

  • رؤسای جمهور آمریکا از دهه ۱۹۶۰ به عنوان دست نشانده‌های سران نظم نوین جهانی برنامه‌ریزی شده‌اند و تحت نظر موسساتی مانند گروه بیلدربرگ، بانک‌های وال استریت، موساد و بانک مرکزی آمریکا در حال تلاش برای فریب مردم و هدایت آن‌ها به سمت بردگی جهانی هستند و قدرت واقعی در دست شرکت‌های چند ملیتی و خانواده‌های ثروتمند مانند خانواده راکفلر و خانواده روتشیلد است.
  • سران نظم نوین جهانی، در حال ایجاد یک بانک جهانی هستند و هدف آن‌ها سلطه مطلق روی مردم جهان است. این کار با استفاده از افزایش مالیات و استفاده بیشتر از نیروی نظامی انجام می‌شود.
  • اگرچه این مستند بیشتر به اوباما می‌پردازد اما بیان می‌کند که سران نظم نوین جهانی، جان اف کندی را که به دنبال پایان دادن به جنگ ویتنام و برانداختن بانک مرکزی آمریکا بود ترور کردند. همچنین به بیان مطالبی دربارهٔ بوش پدر و بوش پسر می‌پردازد.

مستند فريب اوباما نمايشي از تئوري توطئه است که روساي جمهور آمريکا از سال 1960به عنوان «مردان در صف خط» براي گروه هايي مانند شوراي روابط خارجي، کميسيون سه جانبه، گروه بيلدربرگ، بانک هاي وال استريت، بانک فدرال ايالات متحده و مجتمع هاي نظامي صنعتي، خدمت کرده اند. موساد با اين استدلال که شرکت هاي چندمليتي و خانواده هاي قدرتمند نخبگان مانند خانواده روچيلد و خانواده راکفلر «قدرت پشت تاج و تخت هستند خيالش از دايره قدرت سياسي در آمريکا راحت است.» اين مستند ادعا مي کند انگيزه اصلي اين گروه ها راه اندازي يک نظم نوين جهاني است که در آن بانک هاي آمريکايي در غارت ثروت مردم آمريکا نهادي تصميم گيرنده به شمار مي روند.

برای دیدن این مستند استراتژیک می‌توانید به صفحه آپارات جنبش مقاومت در جنگ ارزی مراجعه بفرمایید: