حضور جنبش مقاومت در جنگ ارزی در کنفرانس ملی پدافند غیرعامل

«جنبش مقاومت در جنگ ارزی» از ابتدای آغاز کار خود تا به امروز در همایش‌ها و جلسات مختلف در سطوح مختلف حضور پیدا کرده و مباحث و پیشنهادات خود را در میان گذاشته که به علت محدودیت‌ها و محرمانه بودن آن امکان رسانه‌ای کردن آن فراهم نبود.

در طی دو روز گذشته (۲۸ و ۲۹ ام آبان) سومین کنفرانس ملی پدافند غیرعامل با حضور فرمانده و پرسنل این سازمان در سالن همایش‌های وزارت کشور به همراه مسئولین این وزارت‌خانه برگزار شد.

در این کنفرانس دو روزه پنل‌ها و کارگاه‌های مختلفی برای ارتقای توان پدافند غیر نظامی کشور در حوزه‌های مختلفی چون منابع حیاتی، شهرسازی، مدیریت بحران طبیعی، جنگ اقتصادی، جنگ سایبری، رمزارزهای مجازی و …..مطرح شد که با حضور نمایندگان و مسئولینی از سازمان‌های لشکری و کشوری همراه بود.

 اعضای جنبش مقاومت در جنگ ارزی نیز با دعوت مسئول هماهنگی همایش و سازمان پدافند غیر عامل در این کنفرانس ملی حضور پیدا کرد. در پنل «جنگ ارزی و راهکارهای مقابله با آن» علاوه بر کارشناسان جنبش،

سرکار خانم دکتر کیانی راد معاون ارزی اسبق بانک مرکزی

دکتر نصرآبادی؛ معاون ارزی و بانکی قرارگاه پدافند اقتصادی سازمان پدافند غیرعامل

دکتر شقاقی استاد دانشگاه خوارزمی و

دکتر نبی زاده از پژوهشکده فناوری ریاست جمهوری حضور داشتند.

در این پنل درباره چیستی جنگ ارزی، ریشه‌های جنگ ارزی، تاریخ جنگ ارزی در جهان و ایران و راهکارهای مقابله با این پدیده خانمان‌سوز بررسی شد.

علاوه بر پنل جنگ ارزی، اعضا جنبش نمایشگاهی با موضوع جنگ ارزی بر پا کردند و با مسئولین، مدیران پدافند غیر عامل استان‌ها و افراد زیادی در این باره گفتگو و بحث شد.

در ادامه گزارش تصویری از حضور جنبش در این همایش تقدیم حضورتان می‌گردد.

جنگ ارزی

جنگ ارزی