دلار سوزی

پویش سراسری نه به دلار

آغاز پویش سراسری نه به دلار

در طی چند روز گذشته عکس‌ها و فیلم‌هایی از سراسر کشور برای جنبش مقاومت در جنگ ارزی ارسال شده است که حاوی صحنه‌های امید بخشی است.
در این تصاویر و فیلم‌ها مردم بومی به صورت خودجوش اقدام به سوزاندن و پاره‌کردن دلار کردند.

دلار را به صورت نمادین بسوزانید یا پاره کنید و فیلم آن را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا هیمنه و بزرگی آن در چشم همه بشکند.

 آغاز پویش سراسری نه به دلار

🔸مردم ایران خواستار حذف این ارز صهیونیستی از نظام مالی و مبادلاتی کشور هستند. نه تنها بازاریان و کسبه بلکه تمامی اقشار از وابستگی اقتصاد کشور به دلار، به ستوه آمدند…
چرا باید پول کشور دشمن مبنای معاملات جمهوری اسلامی ایران باشد؟
چرا باید با تغییر قیمت آن زندگی مردمی که حتی با یک دلاری هم کاری ندارند متأثر شود؟
🔸بسیاری از مردم نه تنها خود از دلار استفاده نمی‌کنند بلکه خواستار اقدام قاطع دولت برای اجرایی کردن پیمان پولی دوجانبه و سایر روش‌های حذف دلار از معاملات خرد و کلان هستند.

چرا باید دلار را بسوزانیم!؟

🔥 آتش زدن دلار، نمادی است از کنار گذاشتن دلار از اقتصاد کشور.
هرچه این اتفاق در سطح جهان گسترده‌تر شود و کشورها دلار را از اقتصادشان کنار بگذارند، گردش دلار در سطح جهان کاهش می‌یابد و منجر به سقوط امپراطوری دلار خواهد شد.در جنگ اقتصادی باید به جنگ دلار رفت. امپراطوری دلار آمریکا دیر یا زود سقوط خواهد کرد.

🔸 تا جایی که امکان دارد نباید از دلار در هیچ معامله‌ی خرد و کلانی استفاده کنیم. دلار نه وسیله ذخیره ارزش است و نه وسیله معامله بلکه تنها دشمن پول ملی است. ذخیره آن در خانه‌ها ممکن است باعث این تصور غلط شود که ارزش ثروت خود را حفظ کردیم اما در واقع ارزش پول خودمان را کاهش دادیم و باعث فقر بیشتر شدیم.

🔸 اگر تک‌تک ما در هر طبقه‌ای از جامعه دلار را کنار نگذاریم امکان پیروزی در جنگ ارزی وجود ندارد. پیروزی تنها زمانی حاصل می‌شود که این تصور غلط را از بین ببریم که دلار ثروت است.
اگر همه پول ملی را بر دلار ترجیح دهیم این ارز از چرخه مبادلات خارج شده و دیگر نمی‌تواند تورم، رکود، فقر و….. بر ما تحمیل کند.

🔴دلار را به صورت نمادین بسوزانید یا پاره کنید و فیلم آن را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا هیمنه و بزرگی آن در چشم همه بشکند. دیگران را نیز به این پویش سراسری فرابخوانید، عکس‌ها و فیلم‌های خود را به آیدی @Mersad_1414 برای جنبش جنگ ارزی بفرستید

آتش زدن یک دلاری

یا می فروشیم یا می سوزانیم

سوزاندن دلار با فندک

پخش ویدیو

سوزاندن دلار در کنار رحل قرآن با شعار شکستن ارزش و آقایی دلار

آتش زدن دلار توسط یک مغازه‌دار

آتش زدن دلار توسط شهروند تهرانی کنار برج میلاد

آتش زدن صد دلاری توسط یک ایرانی

پخش ویدیو

آتش زدن دلار برای رهایی از سلطه آمریکا

پخش ویدیو

آتش زدن دلار توسط یک بازاری شهروند ارومیه

دلار سوزی توسط بازاریان و کسبه

با شعار سلطه جادوی دلار دیگه باید بشکنه

حذف دلار خواسته‌ی جوانان ایرانی

آتش زدن دلار توسط کارگر ایرانی